Uudised

Uudised

 • Rahvusvaheline BBQ Show Austraalias ,märts 2012

  19.02.2012


  Rahvusvaheline BBQ Show Austraalias (märts 2012)

   

  Austraalias on tulemas käesoleva aasta märtsis järgmised suured / avalikud Rahvusvahelised BBQ Show’d, mida viivad läbi mehed BBQ grupeeringust :o)) “International BBQ Team” (IBBQT) – Mr Andy Annat (UK), Dr Sweetsmoke (USA), Mr Chris Girvan-Brown (AUS) ja Mr Enn Tobreluts (EST). Organisatoorse töö poolelt aitab kaasa Ms Triin-Liis Härma (AUS), kes tegutseb IBBQT heaks kui Administrator & Executive Officer Austraalias.

  Dr Sweetsmoke on arvukalt auhindu võitnud BBQ meister ja telekokk, kes on pärit grillimise kodumaalt Ameerikast. Mr Andy Annat seevastu Inglismaa üks kuulsaimaid BBQ meistreid, kes on viinud läbi cateringi isegi Inglismaa kuninganna 80. sünnipäeva pidustustel. Mr Chris Girvan-Brown aka Urban Griller on Austraalias elav BBQ guru, kes on ühtlasi Austraalia BBQ Assotsiatsiooni president ja asutaja. Mr Enn Tobreluts on Eestis ja UK’s tegutsev liha/grilli/BBQ koolitaja ja tuntud ka kui eksklusiivsete cateringide läbiviija, Eesti Grilliliidu asutaja & juhatuse liige ning ka Grillfesti BBQ ja grillivõistluste peakorraldaja & peakohtunik.

  Esimesed BBQ Show'd korraldati IBBQ Team'i poolt 2011 novembris. Nüüd siis võetakse teekond ette juba teist korda.

  Rahvusvaheline BBQ tiim stardib seekord Londonist 11. märtsil. Lennatakse läbi Hong Kongi otse Perthi, Lääne Austraaliasse. Mehed saabuvad tagasi Euroopasse 29. märtsil. Vahepeatusel Hong Kongis on plaan käia ära ka Hiinas ühe BBQ GrillPointi hankija juures tehase külastusel ja läbirääkimistel.

  Pileteid show'le saab osta Austraalia kohalikust Piletilevist:

  BBQ DINNER EXTRAVAGANZA (koos BBQ tsirkusega, tantsutüdrukute ja tulemängudega, ca 200-le inimesele): http://www.ticketbooth.com.au/event/preview/10260

  INTERNATIONAL BBQ SHOW (koolitused ja tõeline BBQ show koos korraliku kõhutäiega, ca 200-le inimesele): http://www.ticketbooth.com.au/event/preview/10259

 • Tagasi